Otomasyon ve Pano
Normsis Elektronik uzman kadrosuyla müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda gereksinimlerini analiz ederek çözümler üreten lider teknoloji firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Normsis Elektronik olarak makinelerin enerji beslemelerinde kullanılan AG panoları, fabrika ve üretim tesislerinde kullanılan otomasyon panoları, servo motorları kontrol eden sürücü panoları ve kumanda panoları üretmekteyiz.

a) Sürücü Panosu
Endüstriyel sürücü panoları, şirketinizin üretkenliğini ve verimliliğini arttırmaya yönelik işi kolaylaştıran sistemlerdir. Süreçlerdeki kesintiyi en aza indirmek için önemli bir sistem bütünüdür.

Müşteri gereksinimleri göz önünde bulundurularak yapılan analizler sonrasında çözüm üretiyoruz. Servo sistemleri çok farklı sektörlerde, çok farklı şekilde kullanımlar olabilmektedir. Bu nedenle her sistem projesi için farklı çözümler üretmek gerekmektedir. 

Her zaman yenilikçi ve teknolojiyi takip eden Normsis Elektronik, müşteri projelerine gelişmiş yazılım modülleri yazmaktadır. İhtiyaca özel çalışmalar hazırlayarak sizleri gereksiz giderlerden kurtarmak hedefindeyiz.

b) Kumanda Panosu
Kumanda panoları endüstrideki tüm sistemler için emniyetli ve sorunsuz çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Emniyet ve kuman panoları her bir sistem için farklı hazırlandığından her hangi bir sorun çıkması durumunda diğer sistemlerin çalışmasına engel olmamaktadır. Böylece sistemleriniz kusursuz şekilde çalışmaya devam edecektir. Kumanda panolarında bulunan koruma malzemeleri sayesinde aşırı akım veya faz kesilmesi durumunda sürücü motorlarını da korumaktadır.

Panolar toz ve neme karşı korumaları olup, elektrik kesintisi yada arıza durumunda sesli ve ışıklı uyarı vererek sistemin arızasını erken tespit ve kullanıcı güvenliğini de sağlamaktadır. Kumanda panolarımızı hazırlarken uzman ekibimiz tarafından her zaman kaliteli ürün kullanılmaktadır. Her daim önceliğimiz emniyetiniz ve memnuniyetiniz olmuştur.

c) Otomasyon Panosu
Normsis Elektronik  müşteri gereksinimlerinde güvenilir, performansı kanıtlanmış ürünler tercih etmektedir. her daim teknolojiyi takip eden firmamız hazırladığı otomasyon panolarında bunları uygulamaktadır. Sürücü teknolojileri konusunda uzman kadroya sahip olan firmamız  güçlü kontrol sistemine sahip sürücü teknolojilerini robotik yazılımlarla bir araya getirerek çözüm odaklı hareket etmektedir. Firmamız tüm cihazların entegrasyonunu inceleyerek en iyi  otomasyon sistem çözümlerini sunmaktadır.

d) Alçak Gerilim Panosu

Müşteri ihtiyaçlarına çözüm sunan firmamız için en önemli kriterlerden bir tanesi de güvenliktir. Esnek ve modüler sistemler tasarlayıp üreten firmamız her zaman müşteri güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yüksek performanslı ve uzun ömürlü panolar tasarlayan firmamız, fabrika gibi üretim tesislerine özel çözümler üretmektedir.

Alçak gerilim panolarında şebeke gerilimi ve şebekeden çekilen güç miktarı, akım değerleri gibi verileri iyi analiz edilmelidir. Firmamız tarafından hazırlanan alçak gerilim panolarında mesnet izolatörleri, priz, sigortalar gibi donanımlar da birinci sınıf ürünler tercih edilmektedir.

e) MCC Panosu
Hazırladığımız panolar fabrika üretim bandı projelerine uygun tasarımda olup, hız ve güvenilirliği olan son teknoloji ürünleridir. Fabrika gibi üretim bandı olan tesislerde motorların kesintisiz çalışması gerekmektedir. Dolayısıyla firmamız tarafından hazırlanan panolar, motorları kesintisiz olarak besleyen aşırı gerilimden koruyan otomasyon panolarıdır. Panolarımızda kullandığımız ekipmanlar her zaman birinci sınıf kalitede tercih edilip uzman personellerimiz tarafından hazırlanmaktadır.